?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share
Календар 2014
новий рік
green_carrot
Тільки після того, як закінчуються останні ложки олів'є, починає потрохи осипатись ялинка, а сусіди перестають щовечора запускати фейерверки у дворі, розумієш - Новий рік минув.
А як же починати новий рік, якщо на стінці не висить календар на цей самий рік - від січня по грудень?
Тому, традиційно, щоб ніхто особливо не заморочувався, календар з котиками вішати чи з якимись жуткими едельвейсами, я приготувала новий випуск щорічного випуску "Календаря для дєвочок".
Умовностей при складання календаря дотримано не було жодних - деякі бусінки потрапляють до нього вже на регулярній основі, деякі - вперше. Принцип один - кожен місяць хочеться тримати ці картинки під подушкою і заглядати на них, час від часу прокидаючись вночі :)

Обкладинка календаря недвозначно говорить нам - якщо ви почнете рік з Джорджем Клуні, то все найкраще вже відбулось обов'язково у вас будуть цілий рік і вечірки, і мартіні.

new-year


Чоловіка, який достойний представляти січень в цьому календарі - особливо представляти не потрібно. Тому що, велика частина прогресивного жіноцтва вже активно потирає рученята, переглядаючи повернення великого Шерлока на своїх маленьких екранах. А цьогоріч Шерлоком у нас працює неперевершений Бенедіктушка Камбербетч.

january

Не знаю, як ви, вле я в лютому планую присвятити вільні вечори перегляду літньої зимової олімпіади в Сочі. Такі захопливі види спорту, як бобслей та керлінг уже зайняли своє місце в моєму розкладі. Але особливу увагу я та umcheniaрекомендуємо присвятити богам влучності та мускулястих ніг - біатлоністам.
Вуаля - "Норвезький принц" - Еміль Хегле Свендсен.

february

Весна, весна починається. Саме час для чергового погляду на найсимпатичнішого в світі борця з усією чортівнею, янголами та привидами. Дженсен Екклз усміхається від радості, що не втратив свого постійного місця в Морквяному календарі для дєвочок.

march

Початок квітня також позначений червоним в моєму календарі. Це час, коли починається черговий сезон найкращої саги з часів Толкіна. Але цього разу місце традиційних персонажів, на кшталт чоловічої частини родини Ланістерів, займе дикий новачок - Тормунд з-за стіни. Навіть не знаю, що вразило мене більше - руде волосся до якого я маю власну слабкість, чи ця чарівна борода, яку просто зобов'язана зацінити su_zanno4ka

april

Не впевнена, чи потрібно щось пояснювати з приводу травня. Це просто Нейтан. Нейтан Філліон. Найсимпатичніший космічний ковбой евер :) Але в цьому фото я не впевнена, що мені подобається більше - Нейтан чи його гвинтівка :)

may

А от і літо - море, пальми, фестивалі, музика.
Тому так, червень у нас присвячено музичному красунчику - Деймон Албарн. Похмурий, небритий - те, що треба при літній спеці. А якщо ще й плеєр увімкнути. Ммммм

june

З липнем у мене особисто взагалі ніякиз проблем. Раз на два роки, завдяки футбольним чеспіонатам та загодя припасеним банкам з вареням, постать для ілюстрації місяця взагалі не проблема вибрати. Бразильському чемпіонату - бразильський колорит. Знайомтесь, хто ше нє - Рікардо Ізаксон, таддд-дааааа!

july

І літо теж варто закінчити музикою. Метью Белламі вже на наших сторінках, йеееее.

august

У вересні в мене черговий подарунок для su_zanno4ka та любителів скандинавського шарму.
Мадс Мікельсон дивиться на вас і роздумує, хто достойніший запрошення на вечерю?

september

За логікою, жовтому жовтню рудого персонажа. Оскільки я як могла розбавляла нашестя акторів іншими красунчиками, що тішать наше око в різноманітних хроніках та кадрах, то довелося погялнути ширше і доадти в колекцію принця! Найсмішніший та найрудіший представних європейської монархії - Принц Гаррі.

october

Не те, щоб він був дуже пов'язаний з листопадом, чи взагалі з іншим місяцем...Але наривши це фото, я просто не могла не помістити його у наш смачний та солодкий календар. Трошки поганого хлопця до цілорічного вареня. Норман Рідус.

november

Ну і нарешті подаруночок особисто мені до майбтнього дня народження. Як і Джорджу Клуні, цьому дуже-дуже поганому хлопцю, місце в моєму календарі гарантовано дуже надовго :)
Тому що це Роберт Дауні молодший. Да!

december

З новим роком, дами. З новими солодощами. І з новими щасливими датами у ваших особистих календарях та календариках.


Попередін версії календарів - 2013, 2012

ХОХО

П.С. Ах да, оскільки в календарі тільки 12 місяців і усі соковиті персонажі в нього не вміщаються, то ви можете виносити свої альтернативні пропозицій в коменти. Одраза з картинкою, звісно. Або і взагалі, формувати свої власні чудові календарі з хорошими, поганими, злими :) Більше календарів - кольорових та різних! :)


  • 1
(Deleted comment)
Дайош гаряче картінко Дейва в коменти! :)

(Deleted comment)
Я би ше пообчалась з Дейвом наодинці :)

Да, Еміль симпатяшка :)
Як завжди, половини я не знаю, але це абсолютно не заважає :)
Один, кстатє, навіть не гуглиться )

П.С. На тобі ще одного норга в колекцію:

Нема картінки :(

хахаха, та шо з"явилась даже лучча ))))

спробую ще раз


я голосувала за Албарна, і ти знаєш мою пристрасть до Какашечки, і мою залежність від рослинності на обличчі чоловіка, і ніжний трепет при вигляді рудого волосся, но за Мадса окреме велике дякую))))

ну і да, я для себе тримала але по-дружньому ділюсь нямкою "три в одному" і "світ енд кофі"
544806_561294693902522_667539921_n

394622_619405021408322_1541975942_n

Зачаровано скролю фоточки туди і назад, туди і назад. Прощавайте усі інші сторінки в браузері. Вечір однозанчно вдався :)

  • 1