?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Ноу сабджект
денс-денс
green_carrot
Колись в дитинстві прочитала історійку про Агату Крісті. Мовляв, більшість моторошних поворотів сюжетів та заковиристих вбивств у своїх романах вона придумала, миючи посуд. І я її так розуміла. Для мене процес переведення посуду з категорії брудного в категорію вимитого, видраєного, витертого та розставленого по поличкам завжди викликав бажання, якщо і не вбити когось влансоруч, то принаймні влаштувати маленький ядерний вибух, аби згоріло воно все в яскравому полум'ї. Разом з ганчірками, плином, сковорідками з олією та горнятками з-під кави. І я думала, ну чим я гірше - от ще кілька разів відмию каструльку, підгорілу від розігрітої кашки, і точно придумаю сюжет якогось повстання зомбі, запишу, видам, прославлюсь і решту життя мені не доведеться самотужки мити посуд.

Ну так усе, ви врятовані, мої масі! Тепер вам точно не доведеться читати опус про кровожерних монстрів, що міг би народитись в моїй безгосподарній голові. В той час, коли космічні кораблі бороздять простори всесвіту, а машини починають з нами розмовляти, потрібно відповідати машинам взаємністю.

Тепер вечорами я розповідатиму усі дикі історії, повні розпачу і ненависті, які придумались за багато років миття посуду, моїй маленькій прєлєсті. Ура!

2013-04-11 23.28.12

  • 1
Пощастило ж твоєму посуду :))
Але мій тепер теж буде задоволений :)))

  • 1