?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Яких персонажів не вистачає Іграм Престолів?
фєічька
green_carrot
І, продовжуючи тему улюбленого тв-шоу, хочеться поділитись прекрасним, наритим в цих наших інтернетах.

Сьогодні починається третій сезон саги, яка тримає мене і не відпускає з моменту прочитання першого тому "Пісні льоду та полум'я". Екранізації справа специфічна. Рідко коли режисерам вистачає бюджету та наснаги втілити усю фантазію автора. І, якщо вже періодично творці серіалу дозволяють собі вводити якихось незрозумілих персонажів чи викреслювати з сюжету епізодичних, але улюблених читачами героїв - то чому б не запропонувати їм нових дійових осіб? Для того, щоб зробити шоу справді незабутнім, повнокровним, ну і додаткову аудиторію привабити з рекламодавцями, чо уж :)

Отже, варто було б додати Шерлока.

Куди? В кхаласар до Дені Таргаріен.
Чи не здається вам, що давно пора розбавити пафос фемінізму в пересувному таборі Дені? Їй потрібен оригінальний і незалежний розум Шерлока, який відтінятиме її владність, а заодно легко розплутає все шаради видінь і пророцтв, вичислить зрадників по ледь помітній щербинці на обладунках і намалює покроковий план захоплення Вестеросу. Причому, захоплення юридично обгрунтованого і легкого. Кроків, десь, з трьох, а то й двох. Паралельно він буде ставити експерименти над драконами і награвати вечорами на скрипочці, і при цьому у нього до Дені немає любовних домагань і ніякої жаги слави. Вийде потужний і ексцентричний тандем, на заздрість дуету Станніс + Мелісандра.

Або от, наприклад, Острів (той самий Острів).
У фентезійному світі серіалу, як не дивно, все ще відчайдушно не вистачає містики. Це прикре непорозуміння покликаний заповнити Острів, який постійно виникає на карті в найнесподіваніших місцях. Наприклад: Пес, що дезертирував з Королівської Варти відправляється (ну припустімо) по морю в Три Сестри. Корабель разом з усією командою розбивається об скелі Острови, що бозна-звідки взявся, але Пес вижив і - о, диво! - на його обличчі немає жахливого опіку. Острів зцілив його! Мало того, що він тепер красень і непитущий - він ще й особливий, хоча поки не підозрює про це. Острів веде його і підказує йому, бо доля Пса - врятувати Вестерос.
Або ще можна припустити, що сам Вестерос - це містичний Острів. У Шепочучому лісі чується шепіт Інших, які викрадають немовлят. По долині Аррен розгулює Чорний Димок, вириваючи дерева і краючи жителів долини направо і наліво (все одно там збіговисько унилих снобів, хоч повеселимося). У Королівському лісі був виявлений бункер, в якому багато років тусувався виживший Рейегар Таргаріен. Він грав на своїй срібній арфі одну і ту ж мелодію, строго по пісочному годиннику - ніхто не вірить йому, але саме так він багато років рятував Вестерос! Також: у Дотракійському морі були помічені білі ведмеді. Ну і в подібному дусі.

Далі повний список ідей

  • 1
Все буде)) Книги рулять)

Книг довше чекати :(
За оптимістичними прогнозами 6-та книжка "Вітри зими" десь тільки в 2015 може з'явитись.

:) мічтать нє вредна

Невже тебе не порадує присутність Альфа, наприклад? :))

хаххаххааааааааа) до Тіріона в дружбани)

цей епос необхідно розбавити присутністю дивану з турецькими подушками, на якому сидіиме рада мудреців з гетерами, поїдатиме заморські яссства, гратиме в шашки го і оброворюватиме між сценами різні події в серіалі, героїв, політику королів і тд. ну ти пойняла)))

Ти не повіриш!
Але якраз диван з турецькими подушками та гетерами в серіалі є. І там купа народу жре всякі яства і в шось гра і навіть політику кородів обговорюють. Хоча от шашки го можна було б додати :)))

хто там реінкарнація шелдона?!

Незнаю, як щодо Шелдонівського зарактеру - але от засідання на диванах з гетерами проводить один підленький міністр фінансів і власник борделів Петір Бейліш на прізвисько Мізинець.

ооооо боже! і навіть я знаю, що там є два брати, - один красивий, а інший розумний - вони полюють на всяку неисть))))

  • 1