Previous Entry Share Next Entry
*нитьйо*
epic fail
green_carrot
Тепер я точно знаю, що ми в цьому світі не одні. В моїй квартирі живе технологічний барабашка. Він харчується електричною проводкою, спить в тв-тюнері і підморгує мені лампочками роутера.
Спочатку барабашка зіпсував наш холодильник. Ні, я розумію, що холодильник ЗІЛ з'явився на цей світ десь тисячу років тому, він втомлений нарзаном та випробуваний перипетіями часу, вісімдесяіт поколінь квартирантів наповнювали його дешевою їжею та клеїли на нього гидкі магнітики з написом "покорми меня" і тому сподіватись від нього вірної служби та справедливості було б марно...
Але все одно це підло з його боку зламатись просто посеред зими. Особливо після того, як ми його розморозили і викинули з нього 5 банок старої сметани. Спеціально обучений майстер по ремонту холодильників порадив піти на радіоринок, купити там штучку під назвою "реле" і поміняти. Ну от де я, а де реле? Я розумію, що по телефону нічого не видно, але хіба я чи любімий мущіна подібні на людей, які знають, як виглядає реле, чи, простигосподи, як його міняти...Тоді до нас приїхав інший майстер. Він привіз нам нове реле, встановив його і наш білосніжний ЗІЛ знову доброзичливо захропів, закликаючи наповнювати його нетрі новими банками зі старою сметаною і клеїти на нього магнітики. Майстер здійснив цю хитру операцію за 5 хвилин, три з яких він добирався до запиленої спини холодильника, і взяв з нас 250 грн. От вже другий день я думаю, що може я в цьому житті чимось не тим займаюсь?

А вчора ввечері в нашому під'їзді зламався ліфт. Це у ваших під'їздах може ліфти ламаються часто та регулярно. У нас же надійний красивий ліфт, в якому ніхто навіть не плює і усього лише один напис "Артьом - пєдік". І тут зламався. Зафіксував свої дверцята на ширині моєї талії десятилітньої давності і манливо поблимував лампою. Довелось йти пішки. На восьмий поверх. В процесі піднімання я навіть не мала права захекатись, тому що на телефоні якраз висіла мама, яка би при перших ознаках важкого дихання одразу б злорадненько усміхнулась, повчаючи - "це все, тому що ти куриш і не займаєшся спортом!" Тому довелось бадьоро торохкотіти і дихати про себе. Дорослі люди читають тексти про себе, а я дихаю про себе, кому що.
А в квартирі наш технологічний барабашка, давайте нарешті для зручності назвемо його Вінченцо, вимкнув світло в усіх світлоносних приборах. Тобто в лампочках та розетках. У спільному коридорі, в сусідів та в будинках навпроти Вінченцо підло світло залишив, щоб ми ще глибше відчули свою меншовартість та поплатились за те, що приділяли свою увагу кицьці, а не Вінценцо. В чисельних шафках нам навіть вдалось знайти свічку. Свічка була офісним подарунком, тому обліплена трьома мільйонами фіолетових блискіток. Завдяки свічці та блискіткам нам вдалось викрутити усі пробки, вкрутити їх назад, повторити операцію і нічого не добитись. далі події розгортались, як в класичних фільмах жахів, де жіє класична паранормальна сила. Ми пішли в магазин за пробками, сяючи навкошишнім перехожим сяйвом фіолетових блискіток на наших носах та пальцях, повернулись додому, подолавши усі тисячу сорок п'ять сходинок до нашого восьмого поверху - і що ви думаєте, що ви думаєте ми застали в нашій квартирі? Увімкнене світло, в лампочках, розетках, ліхтарику та навіть в очах переляканої кицьки.
Що це, як не підступи ображеного Вінченцо? Я впевнена, що він навмисно і підступом змусив нас покинути квартиру, поки він підпилював ніжки нашого ліжка! Або силою думки відключав усі телеканали, які могли б мені показати матч між Шахтарем і Юве. І відключив все-таки, падлюка! Як тільки настала саме та година і я з пивом та шматками солоного сиру застигла перед блакитним екраном, як "воля", інспірована цим гидким Вінценцо, одночасно вимкнула сигнал на усіх-усеньких каналах.
А сьогодні зранку нашу сходову клітку затопило чи то снігом, чи то сусідами з 9 поверху...
Думаю, прийшов час викликати Сема та Діна Вінчестерів. Без них ми зовсім безсилі перед Вінченцо, технологічним барабашкою :(

  • 1
мощне реле має бути однако

Я так і не знаю, що це.:)

то не лише в тебе, і вчора мабуть день був такий - он у мене комп собі придумав пригоду

Давай назвемо твого барабашку Апполінарій!

Ага, а ще є інший барабашка - косметичний - він непомітно за пару днів до зарплати видавлює всі залишки зубної пасти, шампуню, плину для миття посуду і гелю для душу

Треба буде уважніше збиратись, виїжджаючи від вас наступного разу, щоб не захопити його раптом з собою. Мені вистачить одного барабашки вдома :)
До речі, раз Тереза не пристала на пропозицію, то може ми вашого барабашку назвемо Апполінарій?

ну я дико ізвіняюсь, але припинити працювати саме серед зими в холодильників - це вияв неабиякої люб'язності і пошани. ібо всіда є балкон, вікно і прочі радості, на які можна випхати продукти і вони там заморозяться і не зіпсуються. от мій раз йокнув зимов, так я і не відчула - тока потім смішно було, коли на автоматі за хавкою йшла на балкон ))) а от раз він йокнув літом літом... ото був піздєц єбєнічіскій

Ну, все-таки, я вважала, що ми з ним друзі. А тут такий підступ :(
Колись в гуртожитку, коли в нас не було холодильника взагалі, то взимку ми теж все зберігали на балконі. А в теплу пору року просто все дуже швидко їли :))

хехе я тоже вміла дихати про себе :) і навіть віддихуватись :) мама чомусь часто любила дзвонити коли я піднімалась пішки по сходам коли курила. зараз не курю і піднімаюсь ліфтом )

Я спочатку подумала, що ти піднімалась по сходам і одночасно курила. Захопилась мощщю легень :)
Я от навіть йти по дорозі і курити не можу - так не смачно.
Але потім зрозуміла, що неправильно зрозуміла :)

познайом артьома з вінченсо - гарна пара війде, якщо вірити напису в ліфті))))

Ти знаєш, які вони пакості на пару зможуть натворити? :)))

барабашка явно у змові з тим майстром, який знає, шо таке релє...

Ага, тобто це конкретна акція саботажу? гррррр

з Днем Народження тебе :0)

хай ніякі барабашки не шкодять домашньому щастю :0)

  • 1
?

Log in

No account? Create an account