Previous Entry Share Next Entry
Календар на 2013
новий рік
green_carrot
Свято стрімко наблизилось в нашу сторону і промчалось повз, легко обсипавши мішурою та блискітками.
Новий рік почався і вимагає від нас різних традиційних речей - доїсти олів'є, подзвонити батькам і зробити календар на 2013 рік. Календар - річ неймовірно важлива! З ним ви не тільки знатимете, в який день потрібно вітати з днем народження родичів чоловіка, скільки днів залишилось до відпустки, на який день випадає деньвалентина, восьмемарта, хелоуін та інші приводи випити, але і як антидепресант широкого спектру. Мені допомагає :)

Принцип укладення календаря простий. Кожен місяць присвячений іншому мущіні, усладі серця та зору, при чому мущіна в цей місяць народився. Так шо можна зразу купувати подарунки до конкретних дат і висилати мені - я передам!
Летс зе парті стартид!

На обкладиночці в нас чістабох Джордж Клуні. Просто тому що він поза усілякими списками, місяцями, днями... Він просто говорить нам усім: любі баришні, от я, от шампусік - давайте зажжом!
Січень
Орландо Блум - ельф, пірат, позитивний персонаж і ніжна бусінка, що дозволяє нам змиритись з тим, що січень - це зима.


Лютий
Хто не дивиться біатлон? Я ще раз питаю - хто досі не дивиться взимку біатлон? Баришні, швидко гугліть програму передач і розклад біатлонних змагань, тому що там такі мущіни, шо я їм готова пробачити навіть те, що показують їх тільки взимку. В них міцні ноги, обтягуючі лижні лосіни і вони стріляють з елегантних рушниць, шо твої купідони.
В лютому у нас Сімон Фуркад. Бітлоніст. Француз. Юн та неіспорчєн! Що ще бажати від місяця, в якому є такий повод випити, як деньвалентина? Насправді Сімон народивсі не в лютому, а в іншому місяці. Но яка вже разніца? Все одно, всі швидко пішли і подивились біатлон!


Березень
В березні народився найкращий! в світі! мисливець! на всяку! нечисть!
Дженсен Еклз - ачєшуєть, моя радість! :)


Квітень
Може це так випадково співпало, а може і ні, але одразу за Дженсеном Еклзом народився Джеффрі Дін Морган, його серіальний татечко, та і в інших ролях душка та небрите мімімі.


Травень
Джим Стерджес. Якось я чисто випадково подивилась "Один день" і всьо. Ви теж передусім зауважуєте передусім цю криву посмішку, яка засідає десь в печінках і муркоче там?


Червень
Якби я була Клеопатрою, а Джеймс Пюрфой був моїм Марком Антонієм, я б не тільки Єгипет віддала на поталу римлянам, але усі навколишні угіддя в придачу. Або навпаки, оголосила війну Риму, щоб не відволікали його на якісь державні справи. А то ходють тут, ходють - не дають утішитись на груді красунчика.


Липень
Ніколай Костер Валдау. Страшно подумати, що колись я уявляла Джейме по іншому. Ланністер - хоч в обладунках, хоч в полоні, хоч на Комік Коні :)


Серпень
Джейсон Момоа
Агхм. Думаю, достатньо один раз подивитись на Джейсона в динаміці, щоб зрозуміти, що він достойний бути в будь-якому жіночому календарі (в мене записано на прийом - 27 серпня *підморгує*)


Ееее....Неувязочка вийшла. Ніяк не могла вибрати. Тому, овації, ще одна сторіночка в серпні - Алекс О'Локлін. І де їх там в Австралії вирощують? Це все, мабуть, гарячі гени каторжан ггг


Вересень
Колін Ферт. Навіть коли мені буде 60 і суспільство вважатиме, що жінку мого віку повинні цікавити в'язані шкарпетки для онуків та закатування помідорів - в мене на стіні буду висіти портрет містера Дарсі. Ібо романтіка, джейн остін і все таке.


І знову я не могла визначитись з іменинником місяця. Ах вже ці Діви. Тому у вересні теж два красунчика. І, ще один британець - Руперт Пенрі Джонс.


Жовтень
Що, думали, раз Євро2012 закінчилось, ЧСБ-2014 не почалось, то тут не буде жодного футболіста? Муаххаха! Буде! А ви знаєте, що шведи в новий тлумачний словник шведської мови ввели дієслово присвячене Златану Ібрагімовічу?


Листопад
Ще крапелька брутальщини в холодному листопаді - Джерард Батлер. В мене чомусь асоціація, якщо сказати шотландський віскі - то це Джерард Батлер. Можливо, тому що він шотландець. Хоча, якщо уявити собі склянку нерозбавленого бурбона - все одно Джерард Батлер. Хоч він і шотландець.


Грудень
А в останній місяць року я просто сама себе порадую. Красунчик, спортсмен, комсомолець і просто молодець - Давід Вілья.Тут у нас минулорічний календар.
А в коментах можете давати посилання на свої уютнінькі, де будете викладати свої чудні календарі на рік нинішній :)

  • 1
Все добре, тільки Фуркад в квітні народився :)
А взагалі я більшість з них не те що по іменах не ідентифікую, а й за виглядом теж :)
Але красіві, да

В лютому народився Мартін Фуркад, який дуже подібний до Сімона. ТОму я подумала, що простіше виправити ім'я, ніж шукати іншу красиву фотку, ггг
Ну і суть календаря в тому, шо да - к р а с і в і! :))

Мартін народився у вересні, гггг

Вот же чьорд. Таки у вересні. А чо я собі придумала? Чи я побачила фото і вже не думала? Гхм...

я тобі поможу - в лютому народився інший Сімон, той який Едер, він ще й рижий до того всього :)

Edited at 2013-01-04 03:00 pm (UTC)

Ииииииииииииииииииии!!! Рудииииий! :)

містер даарсі і вересень! в мене на календарі був би вічний вересень і вічний день народження ггг

Мені теж хочеться жити на стоірнці з груднем :) І не тільки тому, що там мій день народження і новий рік ггг

морква тобі мінус бо в всьому цьому різноманітті тестостерону нема медса. якета пенрі джонс посуває "чіста бога" ферта в моєму солодкому вересні, а медса - нема:(медс курить і дивиться на тебе!

Сюзанно, дайош ше один календар! :)
Чим же більше жаркого тіла - тим краще! :))

не даю. я вже раз робила підбірку мняска і рибки, і ще можливо зроблю підбірку бухаючих і курящих секс-ідолів))) і я не омину увагою цього вікінга!!!

мені лишще січень сподобався :))

Треба розширять горизонти! :)
Ну і це ж мої чоловічі смаки. Давай альтернативний календар :)

а так харашо почала...


Не пішло мужичйо? :)

ну хто може з клуні сравніцца?!?!?!

я сподівалася на 12 місяців клуні
собствєнна, як і минулого року

З Днем Народження!Ё!

вітаю з днем народження!!!

Календарь.
Мужчины для женщин? Так понимаю.

  • 1
?

Log in